fbpx
loader image

Košík 0 x

Trendy mikiny – tieto by nemali chýbať vo vašom šatníku!

Trendy mikiny – tieto by nemali chýbať vo vašom šatníku!

Trendy mikiny – tieto by nemali chýbať vo vašom šatníku!

Dámske mikiny sú obľúbeným kúskom oblečenia. Okrem komfortných a hrejivých vlastností ponúkajú aj štýl a dokonalé imidžové prevedenie. V mikine sa budete vždy cítiť pohodlne a zahreje vás aj počas chladných dní.

Mikina je módny kúsok, ktorý by vám za žiadnych okolností v šatníku nemal chýbať. Ide o jednu z najužitočnejších vrstiev, ktorú ľahko skombinujete s čímkoľvek. Práve preto sú mikiny tak univerzálne a praktické. My vám prinášame 3 tipy na trendy mikiny, ktoré by ste si mali jednoznačne zaobstarať.

Cropp mikina – skvelý street fashion outfit!

Dámske cropp mikiny sa v dnešnej dobe stali veľmi obľúbeným a vyhľadávaným módnym kúskom. Oživia váš šatník a skvele sa kombinujú so športovým štýlom. Nájdete ich v rôznych prevedeniach a motívoch, s kapucňou, ale aj bez nej. Cropp mikiny majú jednoduchý strih, ktorý je kratší a vaša postava tak dokonale vynikne.

Cropp mikiny siahajú po pás. Niektoré sú ukončené gumičkou, a tak si ju môžete stiahnuť a prispôsobiť typu postavy. Mikina je z komfortného a kvalitného materiálu. Ide o originálny kúsok, ktorý vás nikdy nesklame.

Oversize mikina – obrovský módny trend

Dôvod, prečo ľudia siahajú po oversize mikine, je ukrytý v túžbe po pohodlí. Oversize mikina v preklade znamená nadrozmerná. Pri jej kúpe teda nečakajte žiadne úzke a obtiahnuté strihy. Tento typ oblečenia sa ľahko kombinuje s obtiahnutými nohavicami a teniskami.

Oversize mikina siaha po bedrá a je z hrubšieho, no veľmi príjemného a komfortného materiálu. Nájdete ju v rôznych farbách a motívoch. Trendom je aj oversize mikina s výrezmi na lakťoch, ktoré sú lemované. Vo všeobecnosti ide o originálny a jedinečný kúsok oblečenia.

Predĺžená mikina – je skutočne taká praktická?

Predĺžená mikinaasymetrickú dĺžku. Z prednej strany je kratšia a siaha nad kolená a zozadu je dlhšia, a to až po kolená. Využijete ju za každého počasia a je vyrábaná z tenšieho, no veľmi príjemného materiálu. Dokonca, predĺženú mikinu môžete nosiť aj ako šaty, a tak zažiarite za každých okolností.

Comments(0)

1
X