fbpx
loader image

Košík 0 x

Štýlové doplnky, ktoré oživia váš outfit – tieto by vám nemali chýbať!

Štýlové doplnky, ktoré oživia váš outfit – tieto by vám nemali chýbať!

Štýlové doplnky, ktoré oživia váš outfit – tieto by vám nemali chýbať!

Medzi najobľúbenejšie štýlové doplnky, ktoré spestria váš outfit patria kabelky a opasky. Ich výber však vie byť občas poriadne náročný. Prinášame vám niekoľko tipov, ako si vybrať tú správnu kabelku a podľa čoho si vyberať veľkosť opasku.

Jedným z nevyhnutných a obľúbených doplnkov pre ženy sú kabelky. Móda nepozná hranice, a to platí aj pri kabelkách. V dnešnej dobe ich nájdeme v rôznych prevedeniach, motívoch a veľkostiach. V kabelke ženy nosia takmer všetko – od mobilu, peňaženky, kľúčov až po parfumy, kozmetiku a nákup pre rodinu. Tento módny doplnok by tak mal spĺňať nielen estetickú, ale aj praktickú stránku využitia.

Ako si vybrať správnu kabelku?

Kabelku by ste si mali vyberať aj podľa toho, kde je vaša problémová partia. To znamená, že ak máte široký pás, vyhýbajte sa kabelkám, ktoré sú po pás, pretože by vašu problémovú partiu len zvýraznili.

V tomto prípade by ste si mohli zvoliť napríklad kabelku s krátkymi držadlami, tak, aby siahala po paže. Takýmto spôsobom odpútate pozornosť od problémovej partie a zvýraznite svoje prednosti. Veľkosť kabelky by mala byť priamoúmerná vašej výške. Čím ste menšia, tým by mala byť aj kabelka, ktorú si zakúpite, menšia.

Opasok – doplnok, ktorý netreba podceňovať

Opasok je výnimočný a originálny módny doplnok, ktorý prináša estetické, ale aj praktické vlastnosti. Dokáže oživiť obyčajný outfit svojou farbou a výraznosťou. Okrem iného, ženy ho obľubujú najmä kvôli zvýrazneniu ich úzkeho pásu.

Pri výbere opasku je dôležité správne zvoliť jeho veľkosť. Ako na to? Zmerajte si obvod pása v mieste, kde nosíte nohavice. Dĺžka, ktorú ste namerali, vám ukazuje veľkosť v akej by ste si mali opasok zaobstarať. Opasok sa správne meria od prostrednej dierky ku koncu spony. Celková dĺžka opasku je v tomto prípade merania o cca 10 cm dlhšia.

Comments(0)

1
X