fbpx
loader image

Košík 0 x

O nás

Kde začať?

TOTO je náš sen!

To, že pre vás môžeme byť inšpiráciou, že každý deň môžeme robiť to, čo nás napĺňa, čo nás robí šťastnými a veríme, že prinášame úsmevy aj na vaše tváre.

Ale od začiatku :)!

Prvotne sme sa vám ukázali na facebooku, kde sme sa s vami chceli stretnúť osobnejšie, získať spätnú väzbu a následne sa zdokonaľovať. Každá správa od vás, recenzia, každý komentár – to všetko nás posúvalo vpred a robilo nesmiernu radosť.

A tak, sme sa rozhodli vytvoriť módny e-shop, kde si môžete v pohodlí domova vychutnávať všetky krásy nakupovania. Počas vytvárania e-shopu sme každý deň premýšľali, ako vám urobiť nakupovanie čo najpríjemnejším, pohodlnejším a krajším.

A teraz veríme, že sme pre to urobili všetko a vy u nás nájdete to, čo inde nie. Ide nám hlavne o to, aby ste nám dôverovali a práve preto som sa ja (Lucia – teší ma :)) rozhodla, že na fotografiách nebude nádherná modelka odzrkadľujúca predstavu o dokonalej žene ale JA – žena s „nie dokonalou“ postavou a bez úprav. Aby ste mohli vidieť, ako oblečenie vyzerá v skutočnosti, a nie, ako by mohlo vyzerať – „keby“.

Taktiež, sme sa rozhodli dať vám viacero benefitov, aby ste videli, ako veľmi nám na vás záleží. Tovar si naozaj poctivo vyberáme, a preto máme dodávateľov priamo z Francúzska a Talianska, aby móda na našom e-shope bola jedinečná, tak ako je jedinečný každý z nás.

A tak sme tu, predstavujeme vám nás, našu firmu, náš e-shop a našu vášeň. Veríme, že vám prinášame kvalitné kúsky, z ktorých aspoň jeden vo vás prebudí vášeň pre nakupovanie.

Váš tím Luma móda.

1
X